Północ Nieruchomości – zaufaj sile uznanej marki!

Północ Nieruchomości – zaufaj sile uznanej marki!

Chcesz rozpocząć karierę w branży nieruchomości? Bycie doradcą lub otwarcie biura na własną rękę to perspektywa odniesienia zawodowego sukcesu. Współpracując z renomowaną agencją nieruchomości, szansa na powodzenie jest jeszcze większa! Z czego wynika nasza przewaga? Poznaj Północ Nieruchomości, dowiedz się jak powstała nasza marka i sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować. 

Agencja nieruchomości z ponad 24-letnim doświadczeniem
Początki marki Północ Nieruchomości sięgają 1999 roku, kiedy to powstało nasze pierwsze biuro w Krakowie. Sukcesywnie, z roku na rok, firma rozwijała się, otwierając oddziały w kolejnych miastach. Dzięki temu, z dumą możemy nazywać się jednym z największych ogólnopolskich biur nieruchomości. 

Dzięki konsekwentnemu podejściu oraz przejrzystemu systemowi działania, stworzyliśmy sieć liczącą ponad 70 profesjonalnych biur, rozlokowanych na terenie całego kraju. Nasze oddziały znajdują się od Bałtyku do Tatr, zarówno w dużych miastach (np. Gdańsk, Warszawa, Wrocław), jak i średniej wielkości miejscowościach (Bochnia, Głogów czy Ełk).

Zespół Północ Nieruchomości tworzą wykwalifikowani, doświadczeni doradcy, pośrednicy oraz brokerzy, którym zaufało ponad 70 000 klientów, zainteresowanych kupnem oraz sprzedażą mieszkań, domów i działek. Na koncie Północ Nieruchomości jest już ponad 30 000 transakcji zakończonych sukcesem! 

Północ Nieruchomości – autorytet w branży i partner na medal
Nasza sieć jest znana w całej Polsce przede wszystkim za sprawą szerokiego zakresu usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości. Eksperci Północ Nieruchomości specjalizują się w przeprowadzaniu krok po kroku wszystkich transakcji dotyczących zarówno mieszkań, domów czy działek, jak i obiektów komercyjnych. 

Północ Nieruchomości jest siecią, która powstała i jest rozwijana przede wszystkim w oparciu o partnerskie relacje zarówno pomiędzy poszczególnymi oddziałami, pracownikami jak również agencją i kontrahentami. Nieustannie kluczowe są dla nas wysokie standardy na każdym etapie działalności, zarówno w przypadku oferowanych przez nas franczyz, jak też podczas procesu kupna i sprzedaży nieruchomości. – mówi Andrzej Jakliński, Prezes zarządu. 

Północ Nieruchomości to sieć, której warto zaufać! Świadczą o tym liczne branżowe nagrody oraz wyróżnienia, takie jak Mieszkaniowa Marka Roku czy Symbol Franchisingu. Pośrednicy oraz brokerzy, pracujący na co dzień w naszych oddziałach, pełnią również rolę ekspertów, a ich wypowiedzi są cytowane w lokalnych i branżowych mediach. To kolejny dowód na to, że współpracując z siecią Północ Nieruchomości, możesz liczyć na wsparcie i doświadczenie autorytetów z branży.  

Wiarygodny franczyzodawca w branży nieruchomości 
Północ Nieruchomości to nie tylko ogólnopolska agencja zajmująca się pośrednictwem w kupnie i sprzedaży nieruchomości. To także sieć, postrzegana jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzobiorca. Liczby mówią same za siebie: ponad 70 oddziałów franczyzowych tworzy wspólnie profesjonalną markę z obsługą najwyższej jakości. Co więcej, nie zwalniamy tempa i mamy w planach otwarcie kolejnych punktów na terenie całego kraju. 

Jako rzetelny i godny zaufania franczyzodawca, oferujemy naszym partnerom pakiet niezbędnych szkoleń na start. Przekazujemy wiedzę, dzielimy się naszym know-how i zawsze służymy merytorycznym wsparciem. – podkreśla Prezes Jakliński. 

Chcesz rozpocząć karierę w branży na własną rękę? Skorzystaj z jednego z dwóch modeli franczyzy w Północ Nieruchomości: premium lub “na próbę”. Kliknij [tutaj] i poznaj zalety bycia franczyzobiorcą w naszej sieci.

Udostępnij post:

Mogą Cię zainteresować: