Jak zostać franczyzobiorcą w Północ Nieruchomości

Jak zostać franczyzobiorcą w Północ Nieruchomości

Chcesz rozpocząć karierę w branży nieruchomości i zostać agentem? Podejmij współpracę z naszą marką i postaw pierwsze kroki na rynku! Zobacz, jakie to proste i już teraz poznaj 8 kroków, które wystarczy zrobić, aby zostać pełnoprawnym franczyzobiorcą Północ Nieruchomości. 

 1. Zgłoszenie potencjalnego franczyzobiorcy
  Franczyza to jeden z najatrakcyjniejszych sposobów na własny biznes i szansa na sukces w branży nieruchomości, bez większego ryzyka. Jeśli chcesz zostać partnerem Północ Nieruchomości, pierwszym krokiem do rozpoczęcia z nami współpracy jest przesłanie zgłoszenia. Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy, a my zajmiemy się resztą.
 2. Spotkanie informacyjne
  Po odebraniu Twojego zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą, aby zaprosić Cię na spotkanie informacyjne. Nasz specjalista przedstawi Ci dwie zróżnicowane oferty: franczyzę premium oraz “na próbę” oraz wyjaśni, jak krok po kroku wygląda otwarcie własnego biura nieruchomości. To czas na przedstawianie wątpliwości i zadawanie nurtujących pytań. Wszystko po to, aby potencjalna współpraca od samego początku była sprawna i skuteczna.

  Pragniemy podkreślić, że podczas spotkań w naszej siedzibie szczególnie dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych przyszłych i obecnych partnerów. Dezynfekujemy pomieszczenia, udostępniamy środki ochrony indywidualnej i stosujemy się do wszystkich zaleceń GIS oraz Ministra Zdrowia. W razie potrzeby, jesteśmy również do dyspozycji online, a spotkanie informacyjne może odbyć się w formie zdalnej.
 3. Ustalenie warunków współpracy
  Każda franczyza przede wszystkim powinna być oparta na zaufaniu, partnerstwie i kooperacji obu stron. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego Północ Nieruchomości to marka, która w całej Polsce jest postrzegana jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzodawca w branży. Po spotkaniu informacyjnym należy ustalić szczegóły i negocjować warunki współpracy, które pozwolą na sprawne funkcjonowanie oddziału, rozwój i osiąganie satysfakcjonujących wyników.
 4. Podpisanie umowy franczyzowej
  Po negocjowaniu warunków współpracy nadchodzi czas na kluczowy moment, w którym tak naprawdę wszystko się zaczyna. Podpisanie umowy franczyzowej oznacza kolejny etap w historii marki Północ Nieruchomości – już niebawem na mapie Polski pojawi się kolejny oddział, który będzie świadczyć najwyższej jakości usługi z zakresu kupna i sprzedaży mieszkań, domów, działek czy obiektów komercyjnych. Jako pełnoprawny franczyzobiorca zyskasz prawo do korzystania z naszego know-how i wszystkich zasobów, które udało nam się zgromadzić przez ponad 20 lat funkcjonowania na rynku. 
 5. Szkolenie wdrażające doradców oraz szkolenie menadżerskie
  Aby z sukcesem prowadzić oddział franczyzowy Północ Nieruchomości, potrzebujesz know-how i my Ci je przekażemy! Nowy zespół zostanie przygotowywany do pracy przez najlepszych specjalistów pracujących dla naszej marki. Podczas szkoleń współpracujemy również z trenerami zewnętrznymi oraz wykładowcami renomowanych uczelni. Wszystko po to, aby nowy oddział od pierwszego dnia funkcjonowania był w pełni przygotowany na przeprowadzanie transakcji z sukcesem. Każdy punkt franczyzowy tworzy renomę naszej marki, dlatego zależy nam na tym, aby wszyscy pracownicy byli prawdziwymi ekspertami w branży nieruchomości. Większość organizowanych przez nasz szkoleń odbywa się bez dodatkowych kosztów. Oprócz szkolenia “na start” organizujemy również cykliczne warsztaty dedykowane wszystkim doradcom. Wszystko po to, aby zespół współtworzący Północ Nieruchomości nieustannie podnosił swoje kwalifikacje i był na bieżąco ze wszystkimi zagadnieniami z branży. 
 6. Nadanie dostępów do systemów zarządzania biurem i ofertami 
  Wszyscy franczyzobiorcy PÓŁNOC Nieruchomości pracują przy użyciu najnowocześniejszego systemu do obsługi biur nieruchomości w Polsce. Współpracując z nami, otrzymasz również dostęp do jednej z największych baz ofert i Klientów. Infrastruktura i technologia to kwestie, które są dla nas ważne, dlatego rokrocznie wprowadzamy nowe aplikacje i narzędzia, ułatwiające finalizowanie transakcji i usprawniające codzienną pracę biura.
 7. Utworzenie strony internetowej oddziału w domenie polnoc.pl
  Internet to siła! Jako jedno z największych ogólnopolskich biur nieruchomości doskonale wiemy, że rzeczowa, zoptymalizowana strona www to element niezbędny do prawidłowego funkcjonowania w branży. Każdy punkt franczyzowy Północ Nieruchomości posiada własną stronę internetową, na której – oprócz ogólnego opisu oddziału – są zaprezentowane sylwetki wszystkich doradców oraz aktualne oferty kupna i sprzedaży. To pierwszy punkt styczności z potencjalnym klientem, dlatego warto zadbać o to, by wszystkie informacje, które znajdują się w Internecie, były rzetelnie przygotowane, zachęcające i poprawne pod względem merytorycznym.
 8. Uroczyste otwarcie nowego oddziału 
  Jeśli wszystkie formalności są już dopełnione, a wyszkolony zespół czeka w gotowości do pracy to znak, że czas na oficjalne otwarcie biura i przyjęcie pierwszych klientów. Pamiętaj, że każdy franczyzobiorca Północ Nieruchomości może liczyć na merytoryczne wsparcie dedykowanego eksperta na każdym etapie działalności.

  Chcesz zostać partnerem Północ Nieruchomości i wybrać jedną z dwóch dostępnych form franczyzy: premium lub “na próbę”? Kliknij [tutaj] i sprawdź, dlaczego franczyza to dobry pomysł na biznes! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące możliwości współpracy lub funkcjonowania naszej marki, skontaktuj się z nami już dziś!
Udostępnij post:

Mogą Cię zainteresować: