10 zalet franczyzy w Północ Nieruchomości

10 zalet franczyzy w Północ Nieruchomości

Chcesz rozpocząć działalność w branży nieruchomości na własną rękę i zastanawiasz się, czy franczyza spełni Twoje oczekiwania? Poznaj 10 niepodważalnych zalet, dzięki którym przekonasz się, że współpraca z nami to najlepszy możliwy wybór! 

Franczyza to model biznesowy dedykowany zarówno osobom z branży – pośrednikom i agentom – jak i tym, którzy poszukują pomysłu na biznes i są na początku drogi związanej z prowadzeniem własnej firmy. W Północ Nieruchomości szukamy także biur działających już na rynku, które chcą rozwinąć swój biznes i obniżyć koszty, a także podmiotów takich jak biura kredytowe czy agencje ubezpieczeniowe, dążące do stopniowego poszerzania działalności.

Bycie franczyzobiorcą w Północ Nieruchomości niesie za sobą szereg korzyści. Są to między innymi: 

 1. Możliwość wyboru rodzaju franczyzy
  Franczyza to atrakcyjny model biznesowy, która może nieść za sobą pewne ryzyko. To, jak będzie przebiegała współpraca, w dużej mierze zależy od franczyzodawcy. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby wybrać doświadczoną, renomowaną firmę, której zaufało wielu klientów. Dlatego, oprócz opcji “premium” czyli franczyzy w klasycznym wydaniu, naszym partnerom proponujemy tzw. franczyzę “na próbę”.

  Franczyza “na próbę” to nowy program stworzony z myślą o osobach planujących rozpoczęcie samodzielnej kariery w branży nieruchomości. Oprócz niezbędnych narzędzi oraz wsparcia, które otrzymasz na samym starcie, przy tej formie współpracy:
  – podpisujesz umowę na krótki okres,
  – pracujesz wtedy, kiedy chcesz,
  – jesteś sam sobie szefem.

  Wybierając franczyzę “na próbę”, na początku działalności nie potrzebujesz kapitału, pracowników, ani własnego biura. To niezobowiązująca forma współpracy, która może przerodzić się w wieloletnią, satysfakcjonującą działalność pod skrzydłami marki Północ Nieruchomości.
 2. Siła uznanej marki
  Renomę i zaufanie klientów buduje się latami. Współpracując z nami, na start otrzymasz nie tylko know-how, ale również nieocenioną wartość, jaką niesie za sobą nasz brand. Północ Nieruchomości to agencja z ponad 24-letnim doświadczeniem w branży. Ponadto, jesteśmy laureatami wielu branżowych nagród i wyróżnień, a nasi doradcy są cytowani w poważanych, branżowych mediach. Kliknij [tutaj], aby dowiedzieć się więcej o dotychczasowych dokonaniach Północ Nieruchomości i wartościach, którymi kierujemy się, rozwijając nasz brand.
 3. Stały, dedykowany opiekun
  Każdy franczyzobiorca Północ Nieruchomości na samym starcie otrzymuje przydzielonego opiekuna, będącego merytorycznym i logistycznym wsparciem we wszystkich trudnościach związanych z otwarciem i prowadzeniem biura. Opiekun to osoba, której można zadawać pytania związane z kwestiami formalno-prawnymi, technicznymi czy sprzedażowymi. Co ważne: to jeden, dedykowany specjalista, który będzie znał Twój biznes od podszewki. Dzięki temu, każda niepokojąca kwestia zostanie szybko i sprawnie rozwiązana. 
 1. Wsparcie na każdym etapie działalności
  Franczyza w Północ Nieruchomości to nie tylko branding i renoma znanej marki. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie: począwszy od przygotowania się do otwarcia biura, poprzez pomoc w doborze lokalu oraz rekrutacji nowych pracowników, aż po szkolenia merytoryczne oraz przygotowywanie materiałów reklamowych.
 2. Obszerna baza klientów i ofert
  W całej sieci Północ Nieruchomości korzystamy z nowoczesnego systemu do obsługi biur. Posiadamy też dostęp do jednej z największych baz ofert i Klientów.
  Co więcej, każdego roku wprowadzamy kolejne narzędzia i aplikacje, które mają za zadanie ułatwiać naszym doradcom i brokerom codzienną pracę. Wszystko po to, aby współpraca z Klientami oraz partnerami odbywała się szybko, sprawnie i skutecznie.
 3. Niższe koszty działalności
  Franczyza w Północ Nieruchomości to prawdziwa oszczędność! Należąc do jednej z największych w Polsce sieci partnerskich, koszty prowadzenia biura są znacznie mniejsze niż w przypadku działalności na własną rękę. Będąc franczyzobiorcą znanej, ogólnopolskiej marki, oszczędzisz na narzędziach CRM czy promocji. Koszty publikacji ogłoszeń na branżowych portalach również są dzielone na wiele podmiotów.
 4. Szkolenia i treningi
  Decydując się na franczyzę w Północ Nieruchomości, otrzymasz od nas szkolenie “na start”, ale to nie wszystko. Przez cały okres współpracy możesz liczyć na okresowe szkolenia i treningi, prowadzone przez naszych doradców oraz zewnętrznych specjalistów.
 5. Pomoc w rekrutacji pracowników
  Kwestie związane z HR mogą być bardziej skomplikowane niż Ci się dotąd wydawało. Bez obaw! Pomożemy Ci znaleźć odpowiednich, kompetentnych pracowników, którzy sprawią, że Twoja franczyza będzie działać skutecznie. Gwarantujemy wsparcie przy przygotowaniu profilu odpowiedniego kandydata, pomoc przy publikacji profesjonalnego ogłoszenia o pracę oraz przejściu przez cały proces rekrutacyjny.
 6. Narzędzia niezbędne do pracy i wzory dokumentów
  Jako franczyzobiorca nie musisz martwić się o kwestie prawne i organizacyjne. Otrzymasz od nas wzory wszystkich dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura oraz przeprowadzania transakcji, a także dostęp do narzędzi, programów i platform dedykowanych branży nieruchomości.
 7. Nowoczesny marketing
  Polski rynek nieruchomości jest w fazie ciągłego rozkwitu, jednak nieustający, wysoki popyt oznacza również wzrost konkurencji. Dlatego tak ważne jest wpływanie na decyzje zakupowe klientów na wiele sposobów, również poprzez umiejętny marketing. W ramach współpracy z Północ Nieruchomości możesz liczyć również na nasze know-how przy tworzeniu każdej formy reklamy. 


Masz pytania dotyczące oferty franczyzowej w Północ Nieruchomości? Wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj na wiadomość zwrotną. Kto wie, może już niebawem razem będziemy tworzyć i rozwijać silną, ogólnopolską markę? 

Udostępnij post:

Mogą Cię zainteresować: